برندیجیتال

آژانس تخصصی ارائه دهنده ی انواع خدمات برندینگ، بازاریابی و تبلیغات دیجیتال و محیطی

 

شرکت talee LTD.

شرکت تالی در انگلستان مفتخر به همکاری با شرکت های بزرگی همچون مایکروسافت، اپل، اوراکل، سامسونگ و .. در زمینه ی هوش مصنوعی است. همچنین شرکت انگلیسی تالی، یکی از زیر مجموعه های شرکت رایان نت در ایرانبه عنوان تنها تامین کننده رسمی لایسنس های اصلی محصولات مایکروسافت و به عنوان تنها همکار تجاری رسمی مایکروسافت در ایران (دفتر لندن این شرکت با برند Talee همکار رسمی مایکروسافت در انگلستان به شماره همکاری : 4560062) است. برای دریافت اطلاعات بیشتر در این خصوص به وبسایت talee.co.uk مراجعه کنید.

شرکت رایان نت

فعالیت خود را از سال 86 شروع کرد و موفق به دریافت تنها و اولین نمایندگی itresaerches انگلستان در ایران شد. این شرکت در زمینه های بسیار از جمله IT، هوش مصنوعی و خدمات حقوقی فعالیت دارد. این شرکت هم اکنون آماده خدمت رسانی در سطح گسترده تری از حدمات حقوقی به عنوان کامل ترین مرکز مشاوره ی خدمات حقوقی خارج از کشور، در حال فعالیت است.


خدمات آنلاین مجموعه

از جمله خدمات آنلاین این شرکت در سراسر دنیا می توان به موارد زیر اشاره نمود:
●www.itresearches.ir
● www.globalinvestment.ir
●www.irpublishers.ir
●www.talee.co.uk
●www.brandigital.ir
●www.talee.ir
●www.talee.eu
●www.iranvirtualoffice.ir
●www.microsoftpersia.com
●www.bamboogroup.ir
●www.sarhesab.ir
● www.ukingdom.org.uk
● و ...

تنها نماینده ی شرکت بزرگ آی تی ریسرچز در ایران

شرکت بین المللی و مرکز تحقیقات IT researches یک کمپانی فعال در فناوری اطلاعات و تحقیقات علوم کامپیوتر مستقر در انگلستان است که با شعبه های متعدد در کشور های مختلف پهنای وسیعی از خدمات تجاری و علمی را بر پایه هوش مصنوعی به شرکتها و سازمانها در سراسر جهان ارائه می نماید. این شرکت همکاری های گسترده ای را به عنوان همکار تجاری با شرکت های مطرح فناوری اطلاعات از جمله مایکروسافت، آی بی ام، آمازون و بیش از 30 شرکت بزرگ دیگر دارد : اطلاعات بیشتر : www.itresearches.co.uk

 
 

خدمات ما

ارائه دهنده انواع خدمات برندینگ و تبلیغاتی در ایران


مشاور خدمات بین المللی

تبلیغات

بازاریابی

برند سازی

 • یکی دیگر از حوزه ها، خدمات حقوقی همچون دفاتر کار و ثبت شرکت خارج از کشور می باشد. هم اکنون یکی از کامل ترین موسسه های حقوقی خارج از کشور در زمینه کسب و کار زیر مجموعه ی شرکت ما در حال فعالیت است. برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت talee.eu مراجعه فرمایید.
  talee.eu
  Talee LTD.
 • حوزه ی فعالیت شرکت ما را بر آن داشت تا محدوده ی خدمات رسانی خود را از مرز های کشور فراتر گذاشته و به بازار های بین المللی پا بگذاریم. این شرکت هم اکنون در 4 کشور دنیا از جمله انگلستان، ارمنستان، روسیه، ایران با شخصیت های حقوقی مختلف در حال فعالیت است. یکی از حوزه ی های خدمات رسانی بین المللی محصول مبتنی بر هوش مصنوعی شرکت است که تالی نام دارد و به عنوان ابزار تبلیغات فوق هوشمند و خلاق هم اکنون به ثبت ملی رسیده و در حال گسترش است. برای اطلاعات کامل تر در این مورد به سایت talee.co.uk و talee.ir رجوع فرمایید.
 • شرکت رایان نت سهامی خاص، با برند تالی در انگلستان به عنوان اولین و تنها وارد کننده ی محصولات نرم افزاری مایکروسافت به صورت عمده به ایران یک از برند های موفق مجموعه ی ما در این حوزه است. این شرکت با سابقه ی فعالیت 7 ساله ی خود در این حوزه موفق شده است به عنوان تنها همکار رسمی و پارتنر مایکروسافت در ایران برند خود را تحت زیر سایت های microsoftpartner.uk و microsoftpersia.com گسترش دهد.
 • ایران پابلیشرز در حوزه ی خدمات نشر بین الملل خارج از کشور تا کنون صد ها عنوان از آثار پارسی زبانان و ایرانیان را در سطح بین الملل به نشر رسانیده و تاکنون یکی از برند های موفق در این زمینه به حساب می آید.
  ایران پابلیشرز
  talee publications

معرفی مجموعه

این مجموعه در سال 1386 با اخذ نمایندگی رسمی مرکز تحقیقات و شرکت بین المللی آی تی ریسرچز (IT Researches) فعالیت خود را در ایران آغاز نمود، شرکت بین المللی و مرکز تحقیقات IT researches یک کمپانی فعال در فناوری اطلاعات و تحقیقات علوم کامپیوتر مستقر در انگلستان است که با شعبه های متعدد در کشور های مختلف پهنای وسیعی از خدمات تجاری و علمی را بر پایه هوش مصنوعی به شرکتها و سازمانها در سراسر جهان ارائه می نماید. این شرکت همکاری های گسترده ای را به عنوان همکار تجاری با شرکت های مطرح فناوری اطلاعات از جمله مایکروسافت، آی بی ام، آمازون و بیش از 30 شرکت بزرگ دیگر دارد : اطلاعات بیشتر : www.talee.co.uk

آژانس برندینگ دیجیتال و غیر دیجیتال

مجموعه ی رایان نت سهامی خاص در نظر دارد تا با در اختیار داشتن تجربه ی 7 ساله ی خود در حوزه ی برندینگ، تبلیغات و بازار یابی، داخل ایران و فراتر از آن و به صورت بین المللی اقدام به ارائه ی مشاوره برندینگ نماید. کارشناسان ما در این حوزه، بر آنند تا با ترکیب ایده های نو و استراتژی های بنیادین خدمات جامعی را به منظور توسعه و بازسازی برند شما بهینه کنند.

برندیجیتال